Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Gyergyói (Genzinger) Margit: Hamlet tanulmányok. Bp., 1944, szerzői kiadás ("Pátria"-ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
21013.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
21014.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Thomas Mann: Wälsungvér testvérek. Ford.: Fenyő László. Renaissance Könyvek 5. (Bp., 1937), Renaissance, 93+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító sérült, két részre vált, belül jó állapotban.
21015.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ottlik Géza: Iskola a határon. Bp., 2007, Magvető. Kiadói papírkötés, az előzéklapon kis folttal.
21016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vasadi Péter: Hó és madarak. (DEDIKÁLT). Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. A szerző, Vasadi Péter (1926-2017) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által DEDIKÁLT példány.
21017.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sós Endre: A nagyváros írói. Pesti Könyvtár. Bp., [1947], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézet, 96 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
21018.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vadász Lajos: Terike és a közérdek. (Bp., 1942, Hungária-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült, foltos.
21019.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy Méda: Nagy magyar írók regényes életrajzai. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 191+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Komáromi János: Reménytelen szerelem. Bp., 1928, Stádium, 236+(2) p. Első kiadás. A borító illusztrációja Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
21022.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21023.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21024.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft