Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

21025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

H. P. Blavatsky: Gyakorlati okkultizmus. Ford.: Reicher László. Bp., [1994], Magyar Teozófiai Társulat. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
21026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920, Amicus (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
21027.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
21028.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Laskai Mihály: Igéret földje. Bp., 1918, Neuwald Illés utódai. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21029.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21030.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21031.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21032.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Schatz Róbert: Magyar-Esperanto zsebszótár. Bp., 1910, Kókai Lajos. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21033.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Horatius költeményei. Ódák és epodoszok. Szerk. és a jegyzeteket, és az utószót írta: Bálint István János. hn., 1997, Seneca. Kiadói kemény-kötés.
21034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Németh Dániel: Léleksimogatás. DEDIKÁLT! Bp., 2002, Kiskönyv Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21035.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21036.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft