Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

3 db Szabó Dezső munka: Elkregetett Istenek, Tántorgó lelkek, Nemzeti állam- politikai nemzet. Bp., 1938. Ludas Mátyás. Kiadói papírborítóval
20881.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20882.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hunfalvy, Paul (Pál): Literarische Berichte aus Ungarn über die Thätigkeit der Ungarischen Akademie der Wissenschaften und ihrer Commissionen...Zweiter Jahrgang. Bp., 1878. Franklin. VII + 656 p. Német nyelven. Korabeli félvászon kötésben, festett lapszélekkel, gerincén sérüléssel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos, hátsó kötéstábláján kis sérüléssel.
20883.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

20884.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20886.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20887.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jósika Miklós: Emlékirat. II. kötet [Négy kötetben teljes].  Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. (2)+218+(1)p.; Első kiadás. Kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált.
20888.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20889.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20890.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.
20891.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
20892.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft