Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3099984
21097
465
Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3050020
21098
465
Bene Lajos: Magyar tanítók évkönyve. 1936-37. Szerk.: - -. Bp.,(1937), Dante,539+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán felső élén sérülésnyommal, foltos lapokkal, a hátsó szennylap szakadt. 3077661
21099
465
Abonyi Lajos: A tyuki prokátor esete. Legjobb Könyvek 31. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal. 3072148
21100
465
Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben 3075359
21101
465
Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval. 3097572
21102
465
Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban. 3037480
21103
465
Újváry Sándor: Rövidzárlat Magyarországon. Naplótöredékek 1943-1945. München, 1980, Griff, 83 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos lapokkal. 3038454
21104
465
Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapot. 3135272
21105
465
Vas Zoltán: Viszontagságos életem. DEDIKÁLT! Tények és tanúk. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kopott borítóval. 3108755
21106
465
[Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co., LXXX+444 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, kihajtható melléklettel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval. 3136507
21107
465
Meyers Konversations-Lexikon 1-17. Bände. Leipzig - Wien, 1890.,Bibliographisches Institut. Vierte,gänzlich umgearbeitete Auflage. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, néhány gerincen kis sérülésekkel, egy gerincen kis hiánnyal. 3131678
21108
465
Csáth Géza: A varázsló halála. Vál., sajtó alá rend. és a bevezető tanulmány írta: Illés Endre. Kass János illusztrációival. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft