Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21097.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21098.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Abonyi Lajos: A tyuki prokátor esete. Legjobb Könyvek 31. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
21099.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21100.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
21101.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
21102.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21103.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vas Zoltán: Viszontagságos életem. DEDIKÁLT! Tények és tanúk. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kopott borítóval.
21105.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

[Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co., LXXX+444 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, kihajtható melléklettel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
21106.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Meyers Konversations-Lexikon 1-17. Bände. Leipzig - Wien, 1890.,Bibliographisches Institut. Vierte,gänzlich umgearbeitete Auflage. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, néhány gerincen kis sérülésekkel, egy gerincen kis hiánnyal.
21107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csáth Géza: A varázsló halála. Vál., sajtó alá rend. és a bevezető tanulmány írta: Illés Endre. Kass János illusztrációival. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21108.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft