[Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co., LXXX+444 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, kihajtható melléklettel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.