Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Rubinyi Mózes: Magyar költők negyvennyolcban. Negyvennyolcas forradalmi antológia. Szerk.: - -. Bp., 1948., Attika. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
20989.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Csoóri Sándor: Felröppen a madár. I. kötet. I. kiadás. 1954, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban.
20990.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

No Kredit Szabadegyetem - A Könyv. Bp., 2014, Attention. Kiadói papírkötés.
20991.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Huszár Károly: Egy kövér ember meséi. Huszár Károly (Pufi) rádióelőadásai. Dezső Alajos, Kernstock Károly, Major Henrik, Pogány Villy és Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1935, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 220+(4) p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kopott gerinccel, tulajdonosi bélyegzőkkel, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel. Az elülső szennylapon ajándékozási sorokkal (dedikációval?): ,,Roboz barátomnak! 1938. III"
20992.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Vörösmarty arczképével. Bp., 1879, Franklin-Társulat, 1 (acélmetszetű címkép, Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós rajza után Josef Axmann metszése) t.+ 1 sztl. lev.+ 311+(1) p. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült lappal, régi intézményi bélyegzővel, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal.
20993.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
20994.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20995.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Gróf Révay József: Az erkölcs dialektikája. REPRINT kiadás. Pécs, 1988. Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
20996.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20997.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20998.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Richard Voss: A szent gyülölet. Ford.: György Tamás. Ragyogó Regénytár. Bp., 1929, Légrády, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült kiadói papír védőborítóban.
20999.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hollósi György András: Magyarokra ragyog a hunok csillaga, Attila az Isten ostora. A szerző által DEDIKÁLT! Szeged, 2004, Bába. Kiadói papírkötés.
21000.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft