Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3119924
20965
465
3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel. 3119817
20966
465
Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben. 3119695
20967
465
Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány! 3119591
20968
465
Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3085332
20969
465
Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel. 3119655
20970
465
Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. 3119338
20971
465
Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 3114015
20972
465
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült 3115861
20973
465
Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban 3115865
20974
465
Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban. 3119273
20975
465
John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival, 3117341
20976
465
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft