https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
20965.

3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben.
1
20966.

Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány!
1
20967.

Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20968.

Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.
1
20969.

Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
20970.

Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20971.

Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
1
20972.

Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban
1
20973.

Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
1
20974.

Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival,
1
20975.

John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
1
20976.

Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz