https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Vál. és a bevezetőt írta: Juhász Ferenc. Bp., 1956., Magvető,389 p. Első kiadás! A borítón Csillag Vera illusztrációjával. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón szakadásokkal. Megjelent 2650 példányban.  A szerző, Vas István (1910-1991) költő által Szász Imre írónak DEDIKÁLT
1
20821.

Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Vál. és a bevezetőt írta: Juhász Ferenc. Bp., 1956., Magvető,389 p. Első kiadás! A borítón Csillag Vera illusztrációjával. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón szakadásokkal. Megjelent 2650 példányban. A szerző, Vas István (1910-1991) költő által Szász Imre írónak DEDIKÁLT

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Földi János, 2 mű egy kötetben: Földi János költeményei. Kiadta és bevezette: Dr. Mixich Lajos. + Földi János magyar grammatikája. Közzéteszi: Gulyás Károly. Régi Magyar Könyvtár 25. és 28. Bp., 1910-1912, Franklin-Társulat, 238+(2) p.; 303+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással.
1
20822.

Földi János, 2 mű egy kötetben: Földi János költeményei. Kiadta és bevezette: Dr. Mixich Lajos. + Földi János magyar grammatikája. Közzéteszi: Gulyás Károly. Régi Magyar Könyvtár 25. és 28. Bp., 1910-1912, Franklin-Társulat, 238+(2) p.; 303+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sinka István: Himnuszok Kelet kapujában. (DEDIKÁLT). Szeghalom, 1934, Szeghalmi Ref. Péter András Reálgimnázium (Békéscsaba, Tevan-ny.), 80+(2) p. Első kiadás. Sinka István első megjelent kötete. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. A könyv 9. oldalán a szerző, Sinka István (1897-1969) Kossuth-díjas költő, író dedikációjával; a dedikáció címzettjének nevét eltávolították, a lap hiányos (a szöveget nem érinti).
1
20823.

Sinka István: Himnuszok Kelet kapujában. (DEDIKÁLT). Szeghalom, 1934, Szeghalmi Ref. Péter András Reálgimnázium (Békéscsaba, Tevan-ny.), 80+(2) p. Első kiadás. Sinka István első megjelent kötete. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. A könyv 9. oldalán a szerző, Sinka István (1897-1969) Kossuth-díjas költő, író dedikációjával; a dedikáció címzettjének nevét eltávolították, a lap hiányos (a szöveget nem érinti).

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
25
 
Beke György: Magyar gondok Erdélyben. Egyéni feljegyzések közös gondokról. (Dedikált.) Budapest, 1990. Magvető Könyvkiadó (Múzsák Közművelődési Kiadó Nyomdaüzem). 194 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Hauer Ervinnek, aki elvezetett minket Lendvára, baráti szeretettel Beke György. 1990. okt. 8." Fűzve, hátsó borítófedelén az író fényképével illusztrált kiadói borítóban.
1
20824.

Beke György: Magyar gondok Erdélyben. Egyéni feljegyzések közös gondokról. (Dedikált.) Budapest, 1990. Magvető Könyvkiadó (Múzsák Közművelődési Kiadó Nyomdaüzem). 194 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Hauer Ervinnek, aki elvezetett minket Lendvára, baráti szeretettel Beke György. 1990. okt. 8." Fűzve, hátsó borítófedelén az író fényképével illusztrált kiadói borítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vámos Miklós: A New York-Budapest metró. Regény. (Dedikált.) [Budapest], (1993). Ab Ovo Könyvkiadó (Dunaújvárosi Nyomda). 350 p. Első kiadás. Dedikált: ,,Gábor Zsuzsának szívesen: Vámos Miklós - [19]93. könyvhét". Fűzve, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20825.

Vámos Miklós: A New York-Budapest metró. Regény. (Dedikált.) [Budapest], (1993). Ab Ovo Könyvkiadó (Dunaújvárosi Nyomda). 350 p. Első kiadás. Dedikált: ,,Gábor Zsuzsának szívesen: Vámos Miklós - [19]93. könyvhét". Fűzve, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balázs Béla: Az én utam. Összegyüjtött versek. (Budapest), 1945. Athenaeum (ny.) [4] + 278 p. Első kiadás. Tezla 455. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Részben felvágatlan, jó példány.
1
20826.

Balázs Béla: Az én utam. Összegyüjtött versek. (Budapest), 1945. Athenaeum (ny.) [4] + 278 p. Első kiadás. Tezla 455. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Részben felvágatlan, jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Kovacić] Kovacsics, Ivan Goran: Jama. Tömegsír. Fordította: Csuka Zoltán. (Budapest), 1946. Hungária Rt. (ny.) [28] p. Első magyar kiadás. Ivan Goran Kovacić (1913-1943) szerb költő verséhez Illyés Gyula írt előszót, a munkát Borsos Miklós egész oldalas rajzai díszítik. Kolofon: ,,A jugoszláv partizánoknak igaz barátsággal a Hungária-nyomda". Különlenyomat a ,,Forum" folyóirat 1946. októberi számából. (A Magyar-Jugoszláv Társaság könyvsorozata.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány, ritka.
1
20827.

[Kovacić] Kovacsics, Ivan Goran: Jama. Tömegsír. Fordította: Csuka Zoltán. (Budapest), 1946. Hungária Rt. (ny.) [28] p. Első magyar kiadás. Ivan Goran Kovacić (1913-1943) szerb költő verséhez Illyés Gyula írt előszót, a munkát Borsos Miklós egész oldalas rajzai díszítik. Kolofon: ,,A jugoszláv partizánoknak igaz barátsággal a Hungária-nyomda". Különlenyomat a ,,Forum" folyóirat 1946. októberi számából. (A Magyar-Jugoszláv Társaság könyvsorozata.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány, ritka.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
József Attila: Kiszombori versesfüzet. Makó, 1997. Hasonmás kiadás. Megjelent 1000 pld. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. + József Attila: Az istenek halnak, az ember él. Tárgyi kritikai tanulmány Babits Mihály verseskötetéről. Bp., 1992, Balassi. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. + Szép Szó. József Attila emlékének. Bp., 1987, Szépirodalmi. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20828.

József Attila: Kiszombori versesfüzet. Makó, 1997. Hasonmás kiadás. Megjelent 1000 pld. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. + József Attila: Az istenek halnak, az ember él. Tárgyi kritikai tanulmány Babits Mihály verseskötetéről. Bp., 1992, Balassi. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. + Szép Szó. József Attila emlékének. Bp., 1987, Szépirodalmi. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Juhász Gyula összegyűjtött versei. (Pécs), 1943, Szukits (Dunántúl-ny.), 399 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül túlnyomórészt jó állapotban.
1
20829.

Juhász Gyula összegyűjtött versei. (Pécs), 1943, Szukits (Dunántúl-ny.), 399 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül túlnyomórészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Andrej Szinyavszkij: Séták Puskinnal. Fordította és a jegyzeteket írta Szőke Katalin. Szőke Katalin (1950-2018) irodalomtörténész által Han Anna (1943-2019) egyetemi tanárnak DEDIKÁLT! Bp., 1994, Európa, 234 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon ceruzás jelöléssel.
1
20830.

Andrej Szinyavszkij: Séták Puskinnal. Fordította és a jegyzeteket írta Szőke Katalin. Szőke Katalin (1950-2018) irodalomtörténész által Han Anna (1943-2019) egyetemi tanárnak DEDIKÁLT! Bp., 1994, Európa, 234 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon ceruzás jelöléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisvárdai István (Andó István): Nem én írtam a verset. - A vers írt meg engem. hn., 2021, Szerzői kiadás. Benne a szerző gépelt verskéziratával, rajta autográf aláírásával. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20831.

Kisvárdai István (Andó István): Nem én írtam a verset. - A vers írt meg engem. hn., 2021, Szerzői kiadás. Benne a szerző gépelt verskéziratával, rajta autográf aláírásával. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1
20832.

Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz