Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk., az előszót írta Nagy Domokos Imre. Würtz Ádám rajzaival illusztrált. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval + Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. A borító illusztráció Urai Erika munkája. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20749.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20750.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

20751.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

20752.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20753.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20754.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Gion Nándor: Latroknak is játszott. Bp., 1982. Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban.
20755.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20756.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

20757.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

A művelt és udvarias ember. A társas viselkedés szabályai a magyar nyelvű életvezetési és illemtankönyvekben (1798-1935). Szerk. és a bevezetést írta: Fábri Anna. Bp., 2001, Mágus. Kiadói papírkötés.
20758.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20759.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20760.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft