Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papír kötés, jó állapotban.
20773.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Juhász Ferenc:  Anyám. [Hosszúvers.] (Dedikált.)  Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner Nyomda [Gyoma]). 312 + [4] p. + 8 t. Első kiadás.  Dedikált: ,,Fodor Mártának szeretettel, barátsággal: Juhász Ferenc. Budapest, 1970 Február 13".  Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.]  Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
20774.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20775.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20776.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20777.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20778.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20779.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20780.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20781.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20783.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20784.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft