Juhász Ferenc:
Anyám. [Hosszúvers.] (Dedikált.)
Budapest, 1969. ... https://www.darabanth.com/hu/465-Gyorsarveres/465.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500026/Juhasz-Ferenc-Anyam-Hosszuvers-DedikaltBudapest-1969-Szepirodalmi-Konyvkiado-Kner-Nyomda~II3132195
3132195
20774
465
Leírás: Juhász Ferenc:
Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner Nyomda [Gyoma]). 312 + [4] p. + 8 t. Első kiadás.
Dedikált: ,,Fodor Mártának szeretettel, barátsággal: Juhász Ferenc. Budapest, 1970 Február 13".
Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.]
Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
: ufk