https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp., 1917, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.
1
20977.

Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp., 1917, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
20978.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bessenyei György: Anyai oktatás. Magyar Irodalmi Ritkaságok XV. (15.) sz. Bp., (1932), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel, régi intézményi bélyegzővel.
1
20979.

Bessenyei György: Anyai oktatás. Magyar Irodalmi Ritkaságok XV. (15.) sz. Bp., (1932), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel, régi intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
1
20980.

Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
1
20981.

Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Louis Lucien Rogger: A grenoblei gyors. Ford.: Aczél László. Bp., [1938], Tolnai, 222+(2) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
20982.

Louis Lucien Rogger: A grenoblei gyors. Ford.: Aczél László. Bp., [1938], Tolnai, 222+(2) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A pápa jól néz ki. Kincses Könyvtár. Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrődött gerinccel.
1
20983.

A pápa jól néz ki. Kincses Könyvtár. Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrődött gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
1
20984.

Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, 1945, Méhkas Diákszövetkezet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és javított gerinccel.
1
20985.

Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, 1945, Méhkas Diákszövetkezet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kilenc költő versei. Magyar Könyves Céh 3. London, 1959, MKC. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
20986.

Kilenc költő versei. Magyar Könyves Céh 3. London, 1959, MKC. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Móricz Zsigmond: Barbárok. Első kiadás! 1932, Athenaeum. Székely Aladár fotójával. Kiadói sérült papírkötés, szétesőállapotban.
1
20987.

Móricz Zsigmond: Barbárok. Első kiadás! 1932, Athenaeum. Székely Aladár fotójával. Kiadói sérült papírkötés, szétesőállapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csicsery-Rónay István: Saláta Kálmán. Történelmi dokumentumdráma három felvonásban. Washington, 1984, Occidental Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20988.

Csicsery-Rónay István: Saláta Kálmán. Történelmi dokumentumdráma három felvonásban. Washington, 1984, Occidental Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
16
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz