Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 66

Móra Családi Iránytű sorozat 2 kötete: Annetta Kast-Zahn - Hartmut Morgenroth: Szép álmokat, gyerekek! Mit tegyünk az alvászavar ellen? + Táplálkozási kalauz gyerekeknek. A helyes étkezés játékszabályai. Bp., 2016-2017, Móra. Kiadói papírkötés.
20189.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20190.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
20191.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1997-2000 Geophysical Transactions. Vol. 41. No. 3-4. és Vol. 43. No. 3-4. Szerk.: Hegybíró Zsuzsanna. Bp., 1997-2000., Eötvös Loránd Geophysical Institute of Hungary. Kihajtható táblákkal, térképekkel illusztrált. A 2. számban térkép-melléklettel: A Dunántól tellurikus vezetőképesség térképe/ Telluric conductance map of Transdanubia. Angol nyelven. Kiadói papírkötések, az egyik gerincen kis sérüléssel.
20192.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bernward J. Gottlieb und Alexander Berg: Das Antlitz des Germanischen Arztes in vier Jahrhunderten Berlin, 1942. 212p. 200 képpel. Kiadói gerincén kissé sérült félvászon kötésben
20193.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Berkő Péter: Szülőnők kézikönyve. Remények, kockázatok és boldogság. H.n., 2010, SpringMed Kiadó. Kiadói papírkötés.
20194.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Tauffer Emil: A gyulai m. kir. állami kórház 1924-1929. Gyula, 1929, Kultura Nyomda, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.
20195.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

20196.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20197.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20198.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20199.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Szabó István (szerk.): Sertésegészségtan. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötés.
20200.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft