Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 66

20201.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Orvosi tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Szerk: Madzsar József egyetemi tanár. Bp., Enciklopédia R.T. 464p. Kiadói félbőr kötésben, gerince sérült. Egy mechanikus bonctani ábrával és gazdag illusztrációval.
20202.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20203.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Böő István: Gazdasági állataink betegségmegelőzése. Bp., 2001, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
20205.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20206.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Schaffer Károly: A lángész. Bp. 1938, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 58 l., 1 lev. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. /A természettudományok elemei 7./ Kiadói sérült papírborítóban.
20207.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20208.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lukács Ernőné - Tarján Rezsőné: Vidám matematika. Búvár Könyvek 36. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopott, karcos félvászon-kötés.
20209.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Michael Brett - Werner Forman: A mórok. Az iszlám nyugaton. Ford.: Zala Tamás. Bp., 1985, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20210.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20211.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
20212.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft