Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 66

20213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20214.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20215.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Sobotta, Johannes: Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. III. Abteilung. Das Nerven- und Gefässsystem und die Sinnesorgane des Menschen, nebst einem Anhang: Das Lymphgefässsystem des Menschen. Lehmann's medizinische Atlanten Band IV. München, 1907, J. F. Lehmann's Verlag. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, bélyegzésekkel, volt könyvtári példány.
20216.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20217.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

20218.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft