Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 66

Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód kezdő h. orvosok, művelt nemorvosok használatára és Hahnemann életrajza. Bp., 1877., Szentkirályi és Treutnernál. Rossz, megviselt, széteső állapotban, sérült lapokkal.
20176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20177.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Krenner István: Betüsoros állategészségügyi lexikon az 1928. évi 19. tc. végrehajtása tárgyában kiadott 100.000/932. F. M. rendeletről. Összeáll.: - - . Szombathely, 1933, Dunántuli Nyomdavállalat Rt., 118+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, régi intézményi bélyegzővel.
20178.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20179.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hoyos János: Sebészi eljárások Ádám Lajos Dr. klinikáján. Sebestyén Gyula előszavával. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, a címlap és az utána következő lap foltos, sérült gerinccel és szakadt borítóval.
20181.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Balázs Sándor: Termesztett gombáink. Bp., 1982. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
20182.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Orbán Sándor, Vajda László: Magyarország mohaflórájának kézikönyve. Bp., 1983. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
20183.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9

Sulyok Katalin: Lajos atya tanácsai. Egy tevékeny élet a gyógyítás szolgálatában. Zöldségeink, gyümölcseink gyógyító ereje. Bp., é.n. Hungalibri Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
20184.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kovács János: A mentés. Kiadói papírkötés. Bp., én.,Vármegyék és Városok Országos Mentőegyesülete, 109+3 p. 4. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
20185.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

C. Plinius Secundus: A természet históriája. (A növényekről). Részletek a XII-XXI. kötetből. Vál.: Zánkai Géza. Ford.: Tóth Sándor. Bp., 1987, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20186.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Orovecz Béla-Telbisz Albert: Első segélynyujtás. Bp., 1944., Magyar Vöröskereszt. 9. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással.
20187.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Wonaszek A. Antal: Astronomia. Strampfel-Féle Tudományos Zsebkönyvtár 101. Pozsony - Bp., 1902, Stampfel Károly, 76+4 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, aláhúzásokkal.
20188.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft