Nyomtatványok

Tételek száma: 280

1926 Meghívó a Soc. Missziótársulat jákóhalmai leányegyesülete által rendezett műkedvelő-előadásra, hajtott, 18,5x14,5 cm
17958.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1926 A Nyugat XIX. évf. 5. szám. A tartalomból: Feszty Árpádné: A Jókai-ház állatvilága, Ignotus Pál: "Fény, fény, fény", Szomory Dezső: Levelek egy barátnőmhöz, és mások írásaival. Sérült gerinccel, sérült lapszélekkel.
17959.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926 Athenaeum. Új folyam. XII. köt. 4-6. füzet. Pauler Ákos közreműködésével szerk. Kornis Gyula. Bp., 1926, Magyar Filozófiai Társaság. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, a hátsó borító levált.
17960.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926 A Vésztői Ipartestület alapszabályai. (Egyben tagsági könyv, Szabó István férfiszabó mester részére). Keszthely, 1926, Nádai Ignác és Fia-ny., 17+(7) p. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
17961.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1926 Színház és sport c. nagykőrösi újság szeptember 24. száma 12p.
17962.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17963.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927-1937 Régi meghívók, 3 db: Ráskai Lea Leányliceum műsoros est, Budapesti Kegyestanítórendi Gimnázium színielőadás, Szilágyi Erzsébet Leánygimnázium tornaünnepélyének meghívói.
17964.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1928-1936 A Képes Pesti Hírlap 30 db száma, vegyes állapotban
17965.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1928-1933 Pesti Napló képes műmellékletek, 7 db. + 1935 Pesti Napló 1935. júl. 31. Változó állapotban, közte sérült.
17966.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17967.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1929 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közönséges évre. (XXXIX. évfolyam). A Pesti Hírlap Könyvtára 5. köt. Bp., 1929, Légrády, 480 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
17968.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1929 július 1. Postai tanácsadó egy száma.
17969.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft