Nyomtatványok Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3067721
17970
458
Printed Materials
1930 A tej helyes kezelése a háztartásban, az Országos Tejpropaganda Bizottság tájékoztató kiadványa, kétoldalas, 28x20 cm 3035990
17971
458
Printed Materials
1930-1935 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, 6 db (egymást követő): 1929-30., 1930-31., 1931-32., 1932-33., 1933-34., 1934-35. iskolai év. Közzétette: Haszler Károly igazgató. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, szétváló fűzés is). 3068381
17972
458
Printed Materials
cca 1930 Nyíregyháza városi színház plakát 48x64 cm 3063812
17973
458
Printed Materials
cca 1930 Howard Spring: Tövis és borostyán, Hungária kiadás szórólap. 19,5x13 cm, sh. 3068387
17974
458
Printed Materials
cca 1930 Irtsuk a marhaböglyöt képes plakát 42x60 cm 3067729
17975
458
Printed Materials
cca 1930 "Bizony sógor, az én adómat az asszony fajtyúkjai fizetik!", a Magyar Baromfiipari Rt. kiadványa, 2 sztl. lev. 3024773
17976
458
Printed Materials
cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő 2841852
17977
458
4800
Printed Materials
1930 A Nemzeti Újság képes mellékletének teljes évfolyama bekötve. Félvászon-kötés. 3001455
17978
458
2200
Printed Materials
cca 1930-1940 A Mátrai Állami Szanatórium. Fekete-fehér képekkel illusztrált ismertető. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 10 sztl. lev. Tűzött papírkötés, jó állapotban. 3067148
17979
458
Printed Materials
1932 Szelektor. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemelvények a világsajtóból. Félhavonként megjelenő folyóirat. Szerk.: Berényi Lajos. I. évf. 4. szám, 1932. júl. 1. 3049690
17980
458
Printed Materials
1934 Berliner Bürgerbrau GmbH. sörfőzde működési szabályzata 12p. / Brewery operating regulations 3037011
17981
458
Printed Materials
1935 Hóvirágok. Angolkisasszonyok egri érettségizettjei szövetségének 1935. évi XIV. értesítője. Eger, 1935, Érseki Líceumi Könyvnyomda, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft