Nyomtatványok

Tételek száma: 280

1849. január 20. Veszprém, felszólítás Veszprém megye lakosaihoz, Fiáth Ferenc ideiglenes királyi biztos által kiadva
17895.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1857 Politikai ujdonságok III. évf. 46. sz., 1857. nov. 18., szerk.: Pákh Albert. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p., kissé sérült, ragasztott
17896.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1859 Sárospataki füzetek. Protestáns és tudományos folyóirat. Szerk.: Antalfi János, Árvai József. III. évfolyam. Sárospatak, 1859, Jäger Károly-ny., 202-296 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1860 Than Mór - Lotz Károly: A Pesti Vigadó épületébe tervezett freskók vázlatának leírása (Beschreibung der zum Pester Redoutengebäude entworfenen und in Fresken auszuführenden Skizzen). Német nyelvű, kőnyomatos sokszorosított irat, 2 sztl. lev.
17898.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1860-1990 Vegyes reklám nyomtatványok számlák, fegyvertartási engedély, emlékív
17899.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1866 Miskolczi Értesítő VI. évf. 48. számának címlapja, 1866. nov. 29., rajta előérvénytelenített 1kr hírlapilleték bélyeggel. Üvegezett keretben, külső méret: 35x26 cm
17900.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1936 Magas-Tátra utazási prospektus, belül térképpel
17901.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17902.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1878 Scientific American. An Illustrated Journal of Art, Science & Mechanics. Vol. XXXVIII. No. 1. New York, Munn & Co., 14 p. Angol nyelven. Sérült, hiányos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, az utolsó lap szakadt.
17903.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1885 Ekkel Elemér: Bereg- és Ugocsa megyei képes naptár 1885. évre. Beregszász, Havas Tivadar Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, megvisel állapotban, 6 Kr naptárbélyeggel
17904.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1889 Villák Franciaországban és Angliában, 3 db nagyméretű nyomat, az Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) c. folyóirat mellékletei, lapszéli sérülésekkel, 39,5x29 cm
17905.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1890-1920 Papírrégiség tétel, 14 db, közte szentkép, Stühmer litho gyűjtőkártyák, 1896-os újévi üdvözlőlap, stb.
17906.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft