https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 280

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1935 Vegyes főleg választással kapcsolatos nyomtatvány tétel, 12 db.
1
17982.

1935 Vegyes főleg választással kapcsolatos nyomtatvány tétel, 12 db.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1935 Bp., A lengyel-magyar kulturális egyezmény és a két nemzet barátsága, írta: Olay Ferenc, leghátul a Társaság tisztikarának és tagjainak névsorával, a Magyar Miekiewicz Társaság kiadása, jó állapotban, 20p
1
17983.

1935 Bp., A lengyel-magyar kulturális egyezmény és a két nemzet barátsága, írta: Olay Ferenc, leghátul a Társaság tisztikarának és tagjainak névsorával, a Magyar Miekiewicz Társaság kiadása, jó állapotban, 20p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1935 Pápa Megyei Város Villamostelepe - Áramfogyasztási számla
1
17984.

1935 Pápa Megyei Város Villamostelepe - Áramfogyasztási számla

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Orosháza Országos Kamara Színház plakátja 45x32 cm szakadásnyommal
1
17985.

1935 Orosháza Országos Kamara Színház plakátja 45x32 cm szakadásnyommal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1935-1940 Almafajták, 3 db színes nyomat, a "Kertészet" mellékletei, Bp., Stephaneum-ny., kettőn a hátoldalra ragasztott leírással, 24,5x16,5 cm
1
17986.

cca 1935-1940 Almafajták, 3 db színes nyomat, a "Kertészet" mellékletei, Bp., Stephaneum-ny., kettőn a hátoldalra ragasztott leírással, 24,5x16,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
9
 
1936 Schweitzer-Kunst falinaptár 25x37 cm
1
17987.

1936 Schweitzer-Kunst falinaptár 25x37 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Erlangen 250 éves régi metszetmásolatokat tartalmazó mappa 32x24 cm
1
17988.

1936 Erlangen 250 éves régi metszetmásolatokat tartalmazó mappa 32x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 La conferéncia economica do Imperio colonial portugés kihajtható képes leporelló
1
17989.

1936 La conferéncia economica do Imperio colonial portugés kihajtható képes leporelló

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 Jövendő. I. évf. 1. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Gárdonyi Géza. Bp., Pallas-ny., 80 p. Papírkötés, hiányzó borítóval, javított gerinccel, az első és az utolsó lap foltos.
1
17990.

1903 Jövendő. I. évf. 1. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Gárdonyi Géza. Bp., Pallas-ny., 80 p. Papírkötés, hiányzó borítóval, javított gerinccel, az első és az utolsó lap foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 A budapesti X. kerületi tisztviselőtelepi magy. kir. állami Széchenyi István gimnázium huszonnyolcadik értesítője az 1935-36. iskolai évről. Bp., 1936, Nádor-ny., 64 p. + 1 (fekete-fehér fotó) t. A borító Pálla Jenő (1883-1958) munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval
1
17991.

1936 A budapesti X. kerületi tisztviselőtelepi magy. kir. állami Széchenyi István gimnázium huszonnyolcadik értesítője az 1935-36. iskolai évről. Bp., 1936, Nádor-ny., 64 p. + 1 (fekete-fehér fotó) t. A borító Pálla Jenő (1883-1958) munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesületének (V.O.G.E.) Alapszabályai. Bp., Budapesti Hirlap-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sarkán kis sérüléssel, a címlapon bélyegzővel.
1
17992.

1936 A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesületének (V.O.G.E.) Alapszabályai. Bp., Budapesti Hirlap-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sarkán kis sérüléssel, a címlapon bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936-1937 A Katolikus Szemle 1936. októberi és 1937. augusztusi száma. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, ragasztással.
1
17993.

1936-1937 A Katolikus Szemle 1936. októberi és 1937. augusztusi száma. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, ragasztással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz