Nyomtatványok

Tételek száma: 280

1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója
18007.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1940 Nagybánya visszatért levelezőlap nemzetiszín szalaggal
18008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
18009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1940/1942 Tóth Károly Táncintézete Miskolc, 2 db emléklap-táncrend
18010.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1941-1944 5 db régi filmes újság (2 db Film Színház Irodalom és 3 db Délibáb)
18011.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1941-1944 7 db Képes vasárnap c. újság háborús számai
18012.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1941-1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: I. évf. 21. és 27. sz., II. évf. 17. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
18013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 2., 3., 4. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
18014.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 43., 47., 49. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal, az egyik szám címlapján feljegyzésekkel.
18015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 22., 33., 38. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
18016.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 31., 39., 41. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
18017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm
18018.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft