Nyomtatványok Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026599
18007
458
Printed Materials
1940 Dunaharaszti, Rötzer Lénárd zártkörű báljának meghívója 3068252
18008
458
Printed Materials
1940 Nagybánya visszatért levelezőlap nemzetiszín szalaggal 2700656
18009
458
Printed Materials
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p. 3051209
18010
458
Printed Materials
1940/1942 Tóth Károly Táncintézete Miskolc, 2 db emléklap-táncrend 2529686
18011
458
Printed Materials
cca 1941-1944 5 db régi filmes újság (2 db Film Színház Irodalom és 3 db Délibáb) 3063877
18012
458
Printed Materials
cca 1941-1944 7 db Képes vasárnap c. újság háborús számai 3067370
18013
458
Printed Materials
1941-1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: I. évf. 21. és 27. sz., II. évf. 17. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. 3067445
18014
458
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 2., 3., 4. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. 3067421
18015
458
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 43., 47., 49. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal, az egyik szám címlapján feljegyzésekkel. 3067388
18016
458
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 22., 33., 38. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. 3067354
18017
458
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 31., 39., 41. sz. Változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. 3001639
18018
458
Printed Materials
1942 Meghívó a Magyar Görögkatolikus Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Vasvári Pál Köre által rendezett műsoros családi estre, díszes dombornyomott címerrel, jó állapotban, 20x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft