Nyomtatványok

Tételek száma: 280

18055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1955 Ismerd meg hazádat - Aggteleki cseppkőbarlang. IBUSZ turisztikai kiadvány. Bp., Athenaeum-ny., 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szétvált tűzéssel.
18056.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
18057.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1956-os újságok a forradalom híreivel, változó állapotban
18058.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
35

1956 A melbournei olimpia, fekete-fehér fotókkal illusztrált ismertető kiadvány, 64 p.
18059.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1956 Forradalmi újsággyűjtemény, összesen kb. 30 db, közte 3 db induló számmal (I. évf. 1. sz.), vegyes állapotban
18060.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vegyes, nagy 1956-os újság tétel + 1989 Nagy Imre és tsai újratemetéséről szóló Népszabadság kiadás
18062.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1956 2 db újság a forradalom napjaiból. Kis ujság nov 1. Népszava. nov 2.
18063.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1956-1995 18 db Közgazdász című lap, a Közgazdasági Egyetem lapja
18064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1957 A Hungarista Mozgalom tájékoztató szolgálata c. folyóirat november-decemberi száma, benne az "Út és Cél" hungarista folyóirat betiltásának hírével és kapcsolódó írásokkal + 1958 Cél (az "Út és Cél" utódjaként megjelenő folyóirat) I. évf. 1. és 2. száma
18065.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1957 Az IBUSZ fizetővendéglátó-szolgálatának tájékoztatója. (Balaton és környéke, Aggtelek, Mátrafüred, Szilvásvárad, stb.) Bp., IBUSZ sajtó- és propaganda osztálya, 120 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
18066.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1958 Az IBUSZ külföldi társasutazásai (Szovjetunió, Csehszlovákia, Románia, Bulgária). Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat (Franklin-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel. Megjelent 5000 példányban.
18067.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft