Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 278
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2971514
19094
450
Diószegi Vilmos: Sámánok nyomában Szibéria földjén. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban. 2948050
19095
450
Flóris József: Tetők felett. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Rajkai Lajos. Kiadói papírkötés, foltos. 2812383
19096
450
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 2804251
19097
450
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés 2803640
19098
450
Sándor Pál: Filozófiai lexikon 1-4. füzet. Bp.,1941, Faust. Nem teljes. Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan lapokkal. 2637209
19099
450
Horváth Júlia - Kerényi Ferenc: Vörösmarty Mihály a polgári méltóság romantikus költője. A kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály emlékmúzeum. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. 2639844
19100
450
Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel. 2638562
19101
450
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya. 2638537
19102
450
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben 2586127
19103
450
Bódás János: Gyalogút. - - versei. [Bp.], 1940., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval. 2639426
19104
450
Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban. 2636243
19105
450
Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft