Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
18998.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban
18999.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
19000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Barangolások. Bp., 1969, Móra. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban
19001.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
19002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
19003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1963, Magvető. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19004.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: 21 nap. Bp., 1965, Magvető Kiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Fekete István: Búcsú. (Elbeszélések.) Bp., 1979, Szent István Társulat. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés.
19006.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Rejtő Jenő (P. Howard): Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés.
19007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rejtő Jenő (P. Howard) 2 könyve: Vanek úr Párizsban; Az elveszett cirkáló. Bp., 1965-1966, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött
19008.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Rejtő Jenő 3 műve: A szőke ciklon, A láthatatlan légió, Csontbrigád. Bp., 1967-1983., Albatrosz. Kiadói papírkötések, a borítón kopásnyomokkal.
19009.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft