Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 278
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2992212
18998
450
Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban 2992191
18999
450
Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban 2992218
19000
450
Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban 2992226
19001
450
Fekete István: Barangolások. Bp., 1969, Móra. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban 2992131
19002
450
Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 2992136
19003
450
Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 2992080
19004
450
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1963, Magvető. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2858266
19005
450
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. 2993892
19006
450
Fekete István: 21 nap. Bp., 1965, Magvető Kiadó. Első kiadás! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Fekete István: Búcsú. (Elbeszélések.) Bp., 1979, Szent István Társulat. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés. 2964324
19007
450
Rejtő Jenő (P. Howard): Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés. 2948311
19008
450
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 könyve: Vanek úr Párizsban; Az elveszett cirkáló. Bp., 1965-1966, Albatrosz Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött 2948217
19009
450
Rejtő Jenő 3 műve: A szőke ciklon, A láthatatlan légió, Csontbrigád. Bp., 1967-1983., Albatrosz. Kiadói papírkötések, a borítón kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft