Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Kisbán Gyula (szerk.): A nő, akiért szenvedünk - Krúdy - Breviárium az életről, a szerelemről és az álmokról. A könyvtervező, tipográfus "Margarita", Kisbánné Meggyesi Éva DEDIKÁCIÓJÁVAL Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére. H.n., 2007, Fiesta Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
19046.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bitó László: A technopuccs dosszié. 2007, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a szerző aláírásával.
19047.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Claire Kenneth: Randevú Rómában. A szerző által ALÁÍRT példány! Ford.: Nonn Iván. Bp., Magyar Téka. Félvászon kötés, sérült gerinccel.
19048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, volt könyvtári példány. Megjelent 5200 példányban.
19049.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hubay Miklós: Nemzeti színjátszás, drámai magyarság. Bp., 1941. Egyetemi, 86 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, sérült borítóval és lapokkal, kijáró címlappal.
19050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Egry Irén: Zsarátnokot dobott az Úr. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 236+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szerző autográf aláírásával ellátott ex libris-szel, ajándékozási bejegyzéssel.
19051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Bp., 1947, Officina. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval.
19052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19053.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Magyar Händel Társaság évkönyve 2009-2010. Összeáll.: Göllesz Zoltán. (Bp.), 2010, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés.
19054.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Alekszandr Szolzsenyicin: Orosznak lenni - vagy nem lenni? Európa, Budapest, 2013, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, újszerű.állapotban.
19055.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Wohl Stephanie Regekönyve. Pest, 1865, Osterlamm Károly,6+237+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, sérült gerinccel, a címlap és az azt követő lap kijár.
19056.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3200 példányban. Számozatlan példány.
19057.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft