Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Selmeci György: Írott Munkák. Bp., 1997, Eper Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 500 példányban.
19145.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Talabér György: Böngészet a franczia szépirodalomból magyar hölgyeink számára. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1862-1863, Osterlamm Károly, (4)+140 p., (6)+172+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
19146.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
19147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19148.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Pető Tóth Károly: Hal-álom. A szerző, Pető Tóth Károly (1954-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Cserépfalvi Poétika. Bp.,1994, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, leporelló-szerűen kinyitható lapokkal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. A szerző által aláírt, (számozott példány? Készült 101 számozott példányban.)
19149.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19150.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19151.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19152.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19153.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19154.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19155.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Újvári Erzsi: Csikorognak a kövek. A szerző lánya, Barta Zsuzsa (1924-1992) színházi rendező, főiskolai tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Barta Zsuzsa névjegykártyájával. A szöveggondozás és az utószó Kálmán C. György munkája. Bp., 1986., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Újvári Erzsébet (Kassák Erzsébet, 1899-1940) költő, újságíró. Barta Sándor (1897-1938) író felesége, Kassák Lajos (1887-1967) író húga.
19156.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft