Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

19022.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. Bp.,[1934.],Nyugat, 190 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19025.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Móricz Zsigmond: Míg új a szerelem Első kiadás (Bp.), 1938. Athenaeum. 332p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, foltos, sérült gerinccel
19026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19027.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.
19028.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Shakespeare összes művei 1-2. köt. Bp., 1964., Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói a régi Londont ábrázoló illusztrált kiadói kartontokban.
19029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A magyar irodalom története. Képes díszmunka két kötetben. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1899, Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, kihajtható mellékletekkel. Kiadói gazdagon aranyozott félbőr kötésben kis kopással, első előzéklap kissé sérült, de összességében jó állapotban
19030.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Arany János összes munkái. III. kötet / 2. kötet. Elbeszélő költemények. + IV. Kötet / 3 kötet: Elbeszélő és elegyes költemények Bp., 1884,88. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott félbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Egyik gerinc erősen sérült foltos, másik kissé deformálódott, néhány lapon sérülések
19031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Hajós Kornél. Bp., én., Népszava, (Világosság-ny.) Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé sérült gerinccel, szép állapotban. + Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Molnár János. Bp., én., Révai Testvérek. Klasszikus regénytár. Kiadói illusztrált papírkötés (Pálla Jenő), kissé foltos és kissé sérült gerinccel, borítók hátoldala kissé foltos.
19032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arató András: MIX túra - Utazások testben vagy lélekben Bp., 2010, Kossuth. 279 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft