Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18986.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ady Endre 2 műve:   Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben.;   Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp.,én., Athenaeum, 200 p. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott borítóval.   + Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. Bp., 1920, Athenaeum, IV+4+33 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos, gyűrött borítóval.
18987.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ady Endre 3 műve:   Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, számos bejegyzéssel, névbejegyzéssel, firkával.;   Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, ketté szakadt, sérült papír védőborítóval.;   Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus, 176 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel. Számozatlan példány.;
18988.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Révai József: Ady. (2 példány.); Lukács György: Ady. (Első kiadás.) Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötések, az egyik foltos borítóval.
18989.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei I-II. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
18990.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Bp., 1890, Grill Károly. Kiadói díszes, festett Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. jó állapotban.
18991.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas, 354+2 p.+ VI t. Átkötött egészvászon-kötés.
18992.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Petőfi költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros Közönsége. Bp., 1922, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t. + XII+1+626 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
18993.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18994.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

18995.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jung, Carl Gustav: Az ember és szimbólumai. Ford.: Matolcsi Ágnes. Bp., 1993., Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18996.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Fekete István: Hu. Bp., 1966, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
18997.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft