Shaw, George Bernard: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Számozott (648./1000) példány.
Karinthy Frigyes: Utazás Faremidóba. (Gulliver ötödik útja.) Bp., 1916, Athenaeum, 126 p. Első kiadás. A címlap, a belső címlap és a fejezetkezdő lapok rajza (Vendrey) Vendrei László munkája. Átkötött félvászon kötés, jó állapotban.
Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
Jókai Mór: Kakas Márton humoristikus levelei, kiválogatott versei és apróbb elbeszélései I-II., egybekötve. Második kiadás, a második rész címlapja hiányzik. Pest, Heckenast Gusztáv, 1871, átkötött félvászon kötés.