Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Shaw, George Bernard: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Számozott (648./1000) példány.
19082.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19084.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19085.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19086.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19087.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19088.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
19089.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
19090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
19091.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. - - versei. Gyoma, 1913, Kner Izidor. Kiadói festett egészvászon-kötés.
19092.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Jókai Mór: Kakas Márton humoristikus levelei, kiválogatott versei és apróbb elbeszélései I-II., egybekötve. Második kiadás, a második rész címlapja hiányzik. Pest, Heckenast Gusztáv, 1871, átkötött félvászon kötés.
19093.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft