https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
1
19106.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT  Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
1
19107.

Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
1
19108.

Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Voznyeszenszkij: Óza. Bp., 1967., Helikon. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.
1
19109.

Voznyeszenszkij: Óza. Bp., 1967., Helikon. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben
1
19110.

Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Guido da verona: Yvelise. Budapest., én. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
1
19111.

Guido da verona: Yvelise. Budapest., én. Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
1
19112.

Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
1
19113.

Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
19114.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19115.

Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19116.

Gonda Béla, ifj.: A régi világ szellemes asszonyai. Írta és az Urániában előadta: - - . Bp., [1923], a szerző kiadása ("Élet"-ny.), 100 p. Átkötött félvászon-kötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
1
19117.

Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz