Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 278
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2993150
18938
450
Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 312 p. Teljesen átdolgozott harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval. 2993963
18939
450
Gyalui Farkas: Legkedvesebb könyveim. Összegyűjtötte: - -. Bp., én., Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval. 2988748
18940
450
Wass Albert: Farkasverem. Bp.,1935., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2987605
18941
450
Nyírő József: Halhatatlan élet. Regény. Remekírók sorozata. Buenos Aires, 1971, Editoral Transsylvania. Emigráns kiadás. Bibliofil aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. 2994251
18942
450
Erdély, ahogy mi láttuk. Bp., 1937., (Sylvester-ny.), 44+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2994301
18943
450
Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. I-II. kötet. [Egybekötve.] Pest, 1866, Hartleben, 172+2+173 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal. 2990313
18944
450
Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. 2985980
18945
450
3200
Passuth Krisztina: Tranzit. Tanulmányok a kelet-közép-európai avantgarde művészet témaköréből. Bp., 1996, Új Művészet Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! 2986085
18946
450
Gyurkovics Tibor: Ballada a rendszerváltásról. Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Kairosz. Kiadói papírkötés. 2990155
18947
450
Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés. 2990418
18948
450
Náray Tamás: Anyám szerint. Bp., 2022, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2985969
18949
450
Kassák Lajos: Tisztaság könyve. Sík Csaba: Kassák két évtizede. Bp., 1987., Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötések, kiadói papírmappában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft