Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 278

Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 312 p. Teljesen átdolgozott harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval.
18938.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gyalui Farkas: Legkedvesebb könyveim. Összegyűjtötte: - -. Bp., én., Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
18939.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Wass Albert: Farkasverem. Bp.,1935., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18940.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyírő József: Halhatatlan élet. Regény. Remekírók sorozata. Buenos Aires, 1971, Editoral Transsylvania. Emigráns kiadás. Bibliofil aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
18941.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Erdély, ahogy mi láttuk. Bp., 1937., (Sylvester-ny.), 44+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18942.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vas Gereben: Jurátusélet. Korrajz. I-II. kötet. [Egybekötve.] Pest, 1866, Hartleben, 172+2+173 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal.
18943.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
18944.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Passuth Krisztina: Tranzit. Tanulmányok a kelet-közép-európai avantgarde művészet témaköréből. Bp., 1996, Új Művészet Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT!
18945.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Gyurkovics Tibor: Ballada a rendszerváltásról. Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Kairosz. Kiadói papírkötés.
18946.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
18947.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Náray Tamás: Anyám szerint. Bp., 2022, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18948.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kassák Lajos: Tisztaság könyve. Sík Csaba: Kassák két évtizede. Bp., 1987., Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötések, kiadói papírmappában.
18949.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft