Nyomtatványok

Tételek száma: 283

1898-1908 A Turisták Lapja 5 db száma
14539.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 Magyar történelem 6 db Liebeig litografált gyűjtő kártya
14540.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

14541.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Ricordo di Firenze. Képes leporelló. kissé sérült gerinccel
14542.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1900 Párisi kalauz. Kiadja a Magyar Hírlap. Bp.,1900, Pallas-ny., 121 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Benne a világkiállításra is vonatkozó információkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
14543.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900 Bécsi hölgy, divatillusztráció (Die Wienerin, Stock im Eisen Equitable-Palais). Színes litográfia, a lap szélein kissé sérült, 37x25 cm
14544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Kerékpár, velocipéd reklámok, újságkivágások füzetbe ragasztva
14545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 30 db szecessziós, florális és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat, vegyes állapotban, 35x25 cm körül
14546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900-1910 Használati utasítás az uj eredeti Gritner féle Central Bobbin varrógéphez. Durlach (Baden), Gritzner Gépgyár Rt., 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Sérült kiadói papírkötés.
14547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900-2000 20 db szentkép
14548.

cca 1900-2000 20 db szentkép

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1904 A "Maria-Treu"- temetkezési egylet a Józsefvárosi Plebániában Bécsben. Bécs, 1804., E. Kainz és R. Liebhart, 22+1 p. Kopott félvászon-kötés
14549.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14550.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft