Nyomtatványok

Tételek száma: 283

1879 Magyarország és a Nagyvilág c. képes hetilap töredékei, számos fametszetű illusztrációval, kb. 50 db
14527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

1890 Hertkovcei malom tulajdonos halotti értesítője
14528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890-1900 40 db színes litografált gyűjtőkártya, Carl Mayer's Kunstanstalt, Nürnberg, vegyes állapotban, 19,5x12,5 cm
14529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

cca 1890-1900 38 db vegyes illusztráció lexikonokból (Pallas, Athenaeum, Meyer's), vegyes állapotban, 24x16 cm körül
14530.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

14531.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1896. április 29. Meghívó a millenniumi "Ballon-Captif Codard" első ünnepélyes felszállására, hajtott
14532.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1896 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap V. évf. 5. száma, 1896. márc. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban, levált címlappal
14533.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1896 Handarbeiten-Beilage, a Grosse Modenwelt c. divatlap kézimunkákat bemutató melléklete, V. évf. 3. sz., 1896. márc. 3., német nyelvű, fekete-fehér illusztrációkkal, 4 p., kissé sérült
14534.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1896-1902 Kovácsoltvas kerítések, korlátok. 5 db nagy méretű mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fa-, fém- és vasipar. vászonra kasírozva. 93x61 cm
14535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1897 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VI. évf. 2. száma, 1897. jan. 18., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban
14536.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1898 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VII. évf. 1. száma, 1898. jan. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, kissé sérült állapotban
14537.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 38. sz., 1898. szept. 18., Erzsébet királyné (Sisi) gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal
14538.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft