Nyomtatványok Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681705
14527
422
Printed Materials
1879 Magyarország és a Nagyvilág c. képes hetilap töredékei, számos fametszetű illusztrációval, kb. 50 db 2684213
14528
422
Printed Materials
1890 Hertkovcei malom tulajdonos halotti értesítője 2681517
14529
422
Printed Materials
cca 1890-1900 40 db színes litografált gyűjtőkártya, Carl Mayer's Kunstanstalt, Nürnberg, vegyes állapotban, 19,5x12,5 cm 2681554
14530
422
Printed Materials
cca 1890-1900 38 db vegyes illusztráció lexikonokból (Pallas, Athenaeum, Meyer's), vegyes állapotban, 24x16 cm körül 2684591
14531
422
Printed Materials
1895 Bp., "Az Árpádok Királyi Vére Magyarország Családaiban" - Athenaeum ismertető 2681830
14532
422
14000
Printed Materials
1896. április 29. Meghívó a millenniumi "Ballon-Captif Codard" első ünnepélyes felszállására, hajtott 2684707
14533
422
Printed Materials
1896 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap V. évf. 5. száma, 1896. márc. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban, levált címlappal 2684720
14534
422
Printed Materials
1896 Handarbeiten-Beilage, a Grosse Modenwelt c. divatlap kézimunkákat bemutató melléklete, V. évf. 3. sz., 1896. márc. 3., német nyelvű, fekete-fehér illusztrációkkal, 4 p., kissé sérült 2681874
14535
422
Printed Materials
1896-1902 Kovácsoltvas kerítések, korlátok. 5 db nagy méretű mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fa-, fém- és vasipar. vászonra kasírozva. 93x61 cm 2684710
14536
422
Printed Materials
1897 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VI. évf. 2. száma, 1897. jan. 18., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban 2684712
14537
422
Printed Materials
1898 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VII. évf. 1. száma, 1898. jan. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, kissé sérült állapotban 2684691
14538
422
Printed Materials
1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 38. sz., 1898. szept. 18., Erzsébet királyné (Sisi) gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft