Nyomtatványok

Tételek száma: 283

1919 Vörös Ujság. 1919. jun. 19., kis lapszéli szakadásokkal, gyűrődésekkel, 8 p.
14576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1919 három darab Nemzeti Újság októberi számok
14577.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1919 Vörös Ujság 1919. szombat 29., sérült, hiányos, csak 4 oldal (1/2, 7/8.)
14578.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
14579.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar Múzsa. 1920. Irodalmi és művészeti folyóirat. Szerk. Császár Elemér és Pekár Gyula. Magyarország Területi Épsége Védelmi Ligájának folyóirata. Első évfolyam 2., 3., 9-10. szám Kissé sérült borítóval
14580.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920 Souvenir of Chicago képes füzet, sérült, elváló címlappal
14581.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1920 Kreutle Ferencz művészeti festék, festék-különlegességek, műkedvelő- és iparművészeti árjegyzéke. Bp., én., Engel S. Zs.-ny., 40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötésben, ceruzás bejelölésekkel, jegyzetekkel, firkákkal, foltos.
14582.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1920-1930 Márkus Lajos Rt. Vasszerkezetek, lakatosáruk és láncgyár. Illusztrált prospektus, árumintakatalógus. Bp., Athenaeum, tűzött papírkötés, 25 p.
14583.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920-1930 Enyvezett címkék kerettel, 120 db, eredeti papírborítékban
14584.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1920-1940 Képes színező-fűzet, egy táblát kiszíneztek, a hátsó borítón kis folttal, 10 sztl. lev.
14585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1920-1940 Pornográf illusztrációk, rajzokról készült nyomatok, azonosítatlan jelzésekkel a nyomatokon, 14 t., a széleken kis kopásnyomokkal, 1 sérült, 11x16 cm és 18x12 cm közötti méretben
14586.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1922 Uj Idők XXVIII. évf. 8. sz., 1922. ápr. 9., szerk.: Herczeg Ferenc, az április 1-jén elhunyt IV. Károly gyászszáma. Szakadásokkal, kissé foltos.
14587.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft