1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
Magyar Múzsa. 1920. Irodalmi és művészeti folyóirat. Szerk. Császár Elemér és Pekár Gyula. Magyarország Területi Épsége Védelmi Ligájának folyóirata. Első évfolyam 2., 3., 9-10. szám Kissé sérült borítóval
cca 1920 Kreutle Ferencz művészeti festék, festék-különlegességek, műkedvelő- és iparművészeti árjegyzéke. Bp., én., Engel S. Zs.-ny., 40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötésben, ceruzás bejelölésekkel, jegyzetekkel, firkákkal, foltos.
cca 1920-1930 Márkus Lajos Rt. Vasszerkezetek, lakatosáruk és láncgyár. Illusztrált prospektus, árumintakatalógus. Bp., Athenaeum, tűzött papírkötés, 25 p.
cca 1920-1940 Pornográf illusztrációk, rajzokról készült nyomatok, azonosítatlan jelzésekkel a nyomatokon, 14 t., a széleken kis kopásnyomokkal, 1 sérült, 11x16 cm és 18x12 cm közötti méretben