Nyomtatványok

Tételek száma: 283

cca 1915 Legjobb Könyvek 3 db száma, az Érdekes Újság kiadása (Ezüst álarc, Caesar emlékszobra, Történetek a régi Kaliforniából)
14563.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1916 A Színházi Élet (szerk.: Incze Sándor) V. évfolyamának 28. száma, 32p
14564.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1918 A Faun c. erotikus újság címlapon Bayros grafikával
14566.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13

1918 Pesti Napló 69. évf. 249. sz. 1918. okt. 24., hiányos, széteső, a felső részen hiánnyal, benne a kor híreivel: "A fiumei horvát ezredes fellázadt. Wekerle lemondott.", 8 p.
14567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1918 Pesti Napló 69. évf. 291. sz. 1918. dec. 12., kis szakadásokkal a lapszéleken, benne a kor híreivel: "Fontos tanácskozások a kormányválságról", 12 p.
14568.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1918 Pesti Napló 69. évf. 251. sz. 1918. okt. 26., benne a kor híreivel: "Megalakult a Magyar Nemzeti Tanács.", sérült, egy lapon ceruzás jegyzetekkel, 12 p.
14569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1919. ápr. 14. Bp., a Magyar Tanácsköztársaság Forradalmi Kormányzótanácsának és Budapest Főváros Népbiztosságának határozata a főváros munkásainak betegség és baleset esetére való biztosításáról, 8 p., hajtva, kis szakadásokkal
14570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1919 Pesti Napló 70. évf. 70. sz., 1919 március 23., benne a kor híreivel: "Oroszország üdvözölte a magyar Tanácsköztársaságot. Lenin és Kun Béla szikratáviratváltása.", kissé foltos, a címlapon ceruzás rajzokkal, 12 p.
14571.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1919 Kassai Napló XXXV. évf. 173. sz. 1919. aug. 24., benne a kor híreivel: "A magyar válság megoldhatatlan", foltos, 6 p.
14572.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1919 Esti Népszava 1919. aug. 5. I. évf. 2. sz., sérült, gyűrött, hiányos, 4 p.
14573.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1919 Pesti Napló 70. évf. 89. sz., 1919. április 15.,benne a kor híreivel: "Parancs! Minden tényleges állományu volt katonai havidíjas, minden tényleges állományu volt rangosztályba nem sorolt havidijas és minden tényleges állományu volt hivatásos altiszt köteles a Vörös Hadseregbe való belépésre jelentkezni. ...", sérült, az utolsó lap hiányos, szamárfülekkel, foltos, 8 p.
14574.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1919 Kassai Ujság. Politikai napilap. Szerk.: Köves Illés. LXXXI. évf. 192. sz., 1919. okt. 2., benne a kor híreivel: Megalakul a magyar szabadelvű blokk." (Lovászy-párt.), sérült, rossz állapotban, 4 p.
14575.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft