https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 283

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm
1
14551.

1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos
1
14552.

1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1909-1948 össz. 3 db Hódmezővásárhelyi újság lapszáma: 1909.V.20, Vásárhelyi Reggeli Ujság, 4 p, sok korabeli reklámmal, lapszéli apró szakadásokkal + Független Újság, A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt napilapja, 2 db szám, 1948.II.25 és 1948.IX. 10., néhány korabeli reklámmal, egyik sérült
1
14553.

1909-1948 össz. 3 db Hódmezővásárhelyi újság lapszáma: 1909.V.20, Vásárhelyi Reggeli Ujság, 4 p, sok korabeli reklámmal, lapszéli apró szakadásokkal + Független Újság, A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt napilapja, 2 db szám, 1948.II.25 és 1948.IX. 10., néhány korabeli reklámmal, egyik sérült

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1910 Passau 9 db nagy méretű városkép 23x17 cm
1
14554.

cca 1910 Passau 9 db nagy méretű városkép 23x17 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1910-1920 Album della Repubblica di S. Marino, leporelló 24 fekete-fehér képpel, sérült borítóval
1
14555.

cca 1910-1920 Album della Repubblica di S. Marino, leporelló 24 fekete-fehér képpel, sérült borítóval

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1910-1930 18 db névjegykárya, benne dombornyomott címerekkel is
1
14556.

cca 1910-1930 18 db névjegykárya, benne dombornyomott címerekkel is

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben
1
14557.

cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1912 Pöstyénfürdő, képes ismertető füzet. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 100 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel, a fürdőben megfordult fejedelmi vendégek facsimile aláírásaival. Kiadói dombornyomásos papírkötésben.
1
14558.

cca 1912 Pöstyénfürdő, képes ismertető füzet. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 100 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel, a fürdőben megfordult fejedelmi vendégek facsimile aláírásaival. Kiadói dombornyomásos papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1914 Járitz Győző banktisztviselő és népfelkelő hadnag halálozási értesítő
1
14559.

1914 Járitz Győző banktisztviselő és népfelkelő hadnag halálozási értesítő

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914, 1917 Az Érdekes Újság 2 db száma háborús hírekkel, címlapon József főherceg
1
14560.

1914, 1917 Az Érdekes Újság 2 db száma háborús hírekkel, címlapon József főherceg

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1914-1918 3 db I. világháborús nyomat: Ágyúk haladnak át egy albániai kőhídon, Csata után, Előnyomulás orosz földön. Az Érdekes Újság harctéri képeiből. (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése). Bp., Légrády Testvérek kiadása. Szélén kis szakadások, foltos. 17x25 cm
1
14561.

cca 1914-1918 3 db I. világháborús nyomat: Ágyúk haladnak át egy albániai kőhídon, Csata után, Előnyomulás orosz földön. Az Érdekes Újság harctéri képeiből. (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése). Bp., Légrády Testvérek kiadása. Szélén kis szakadások, foltos. 17x25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
1
14562.

1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz