Nyomtatványok Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2684175
14588
422
Printed Materials
1923 Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923, Székesfővárosi Házinyomda, 36+(2) p. + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2641980
14589
422
Printed Materials
1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p. 2615628
14590
422
Printed Materials
1924 Belügyi Közlöny. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. XXIX. évf. 1-58. sz. 1924. jan. 6.-dec. 30. Teljes évfolyam. Bp., 1924., Pesti Könyvnyomda Rt., XXVIII+XLIV+1400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal. 2646897
14591
422
Printed Materials
1927-1941 3 db méhészettel kapcsolatos nyomtatvány: Méhészkedés I. évf. 2. sz., Méhészújság, Magyar Méh LXII. évf. 1. sz., vegyes állapotban 2402786
14592
422
Printed Materials
1928 Képes Pesti Hírlap 50. évfolyam 163.-295. számai egybekötve, 1928. július 20.-december 30., név- és tárgymutatóval, helyenként hiányos, javított 2601238
14593
422
Printed Materials
1928 Háromszéki jelmezes estély meghívó borítékkal 2683739
14594
422
Printed Materials
1928 Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület díjazással egybekötött XXXVII. Országos Tenyészállat-, Termény- és Gépkiállítás és Vásár katalógusa, 208p 2681253
14595
422
Printed Materials
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády Testvérek, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. 2681244
14596
422
Printed Materials
1930 Prohászka Naptár, Prohászka Ottokár nyomtatott fotójával 2682082
14597
422
5500
Printed Materials
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról, a Pesti Hírlap ajándéka, szakadással, 38×53 cm 2683927
14598
422
Printed Materials
1930 Vágyaink Albuma - A Tündérvásár Nagy-Magyarországért, nemzeti színű szalaggal összekötött album gyűjtőképekkel 2684795
14599
422
Printed Materials
1930 A Pesti Napló számai könyvbe kötve, sok képpel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft