Nyomtatványok

Tételek száma: 283

1942 A Képes Vasárnap ifj Horty családjával foglalkozó száma
14636.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1942-1943 Állami tanárok, tanítók és egyéb tanügyi alkalmazottak illetményei. Fizetések, lakáspénzek, pótlékok, jogok és kedvezmények. Össszeáll.: Fodor Gyula, Nyáry László. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 137 p. Sérült papírkötés. + Női ipariskolák. A Székesfővárosi Pályaválasztási Tanácsadó és Képességvizsgáló Intézet pályaismertető füzetei. D sorozat 4. füzet. 20 p. Tűzött papírkötés.
14637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14638.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1943 Évi jelentés a budapesti m. kir. állami gyermekmenhely 1943. évi működéséről. Összeáll.: Dr. Barabás Zoltán igazgató-főorvos. Bp., vargyasi Máté Ernő-ny., 37 p. Tűzött papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, foltokkal, az utolsó oldalakon 1946. évi feljegyzésekkel.
14639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1943 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle VIII. évfolyam 8. szám, széteső állapot
14640.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle VIII. évfolyam 12. szám, gerince szakadt
14641.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1944 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle IX. évfolyam 9. szám, gerince szakadt
14642.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1944 Budapesti Közlöny 1944. július 2. 147. sz., szakadozott, széteső állapotban, aláhúzásokkal, 16 p.
14643.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1944 Diárium V. évf. 1-4. sz., 1944. jan., feb., március, április. A 3. szám sérült, széteső állapotban.
14644.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1945 Kis Ujság 1945. okt. 9., a címlapon a Független Kisgazdapárt budapesti választási győzelmének hírével, 4 p.
14645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1945 Kis Ujság. A Független Kisgazda-, Földmunkás- és Polgári Párt lapja. 1945. ápril. 5., benne Magyarország felszabadulásának hírével, 4 p.
14646.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1945 Szabad Nép 3 db száma + a Szabad Szó 1 db száma
14647.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft