Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

12955.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

12956.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12957.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Shakespeare Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás közel 600 illusztrációval. Történelmi színművek II. Bp., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12958.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Shakespeare Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás közel 600 illusztrációval. Történelmi színművek I. Bp., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belső címlapja kijár, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12959.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12960.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12961.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

12962.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12963.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12964.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12965.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12966.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft