https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.
1
12943.

ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
12944.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Székely János: Könyvek között. Gondolatok könyvről, olvasásról, tanulásról, nyomdászatról. A könyvben levő fametszetet Menyhárt József készítette.  Sorszámozott példány: 167. Debrecen, 1961, Alföldi Nyomda. 115x76mm
1
12945.

Székely János: Könyvek között. Gondolatok könyvről, olvasásról, tanulásról, nyomdászatról. A könyvben levő fametszetet Menyhárt József készítette. Sorszámozott példány: 167. Debrecen, 1961, Alföldi Nyomda. 115x76mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tíz kis néger. Régi gyerek mesekönyv. Félvászon kötés, lapok szakadtak, kijárnak, erősen viseltes állapotban.
1
12946.

Tíz kis néger. Régi gyerek mesekönyv. Félvászon kötés, lapok szakadtak, kijárnak, erősen viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta Lotzné Waigand Emmy. Budapest, 1946, Korda R.T. Színes, illusztrált, kiadói kartonkötésben. Kissé laza gerinccel, egyébként jó állapotban.
1
12947.

Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta Lotzné Waigand Emmy. Budapest, 1946, Korda R.T. Színes, illusztrált, kiadói kartonkötésben. Kissé laza gerinccel, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
1
12948.

Verne Gyula: Névtelen család I-II. Ford. Huszár Imre. Összesen 76 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, bordó egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Verne Gyula munkái. Sándor Mátyás I-II. Fordította dr. Mikes Lajos. Nemes Mihály rajzaival. Budapest,é.n., Tolnai. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Laza gerinccel.
1
12949.

Verne Gyula munkái. Sándor Mátyás I-II. Fordította dr. Mikes Lajos. Nemes Mihály rajzaival. Budapest,é.n., Tolnai. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Laza gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban
1
12950.

Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-VI. kötet. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, aranyozott, domdornyomott félbőr kötésben, színezett lapszélek. A gerinc ill. a sarkok kissé viseltesek, egyébként jó állapotúak.
1
12951.

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-VI. kötet. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, aranyozott, domdornyomott félbőr kötésben, színezett lapszélek. A gerinc ill. a sarkok kissé viseltesek, egyébként jó állapotúak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
1
12952.

Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült
1
12953.

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, kicsit kopott, a gerinc sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikszáth Kálmán művei. Teljes sorozat. 22 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
1
12954.

Mikszáth Kálmán művei. Teljes sorozat. 22 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz