Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

Herczeg Ferenc: Breviárium. Bp., 1932. Singer és Wolfner. Aláírt példány! Aranyozottt egészvászon kötésben.
12895.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12896.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

12897.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12898.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12899.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Későbbi aranyozott műbőr kötésben, több helyütt restaurálás nyomaival, jó állapotban.
12900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12901.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Vaknyomott egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval, laza gerinccel.
12902.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Verne Gyula: Öt hét léghajón. Bp., é.n. Tolnai. Nemes Mihály rajzaival. Festett egészvászon kötésben.
12903.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12904.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12905.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12906.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft