https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
12907.

Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Erdősné H. Irén: Önmasszázs és torna játék. Bp., 1928. Mai Henrik és fia orvosi könyvkiadó. 21 ábrával. 48p.
1
12908.

Erdősné H. Irén: Önmasszázs és torna játék. Bp., 1928. Mai Henrik és fia orvosi könyvkiadó. 21 ábrával. 48p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rozsondai Marianne: A könyvkötés művészete. Bp., 1983, Corvina (Műhelytitkok). Papírkötésben, jó állapotban.
1
12909.

Rozsondai Marianne: A könyvkötés művészete. Bp., 1983, Corvina (Műhelytitkok). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Karácsony Sándor: Ocsudó magyarság (szokásrendszer és pedagógia). Bp., 1942, Exodus (A neveléstudomány társas-lélektani alapjai III. A társadalmi nevelés és a társas-lélek akarati működése. 3.) Papírkötésben, jó állapotban.
1
12910.

Karácsony Sándor: Ocsudó magyarság (szokásrendszer és pedagógia). Bp., 1942, Exodus (A neveléstudomány társas-lélektani alapjai III. A társadalmi nevelés és a társas-lélek akarati működése. 3.) Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet. I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet. A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!
1
12911.

A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet.
I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet.
A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó István Andor: Az úriember. A jó társaság szabályai. Budapest, 1990, Gondolat. Légrády testvérek kiadásának reprint változata. Kiadói papír kötésben.
1
12912.

Szabó István Andor: Az úriember. A jó társaság szabályai. Budapest, 1990, Gondolat. Légrády testvérek kiadásának reprint változata. Kiadói papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jegyesek könyve. Bp., 1937, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Részvénytársaság. Kiadói kartonált kötés, színes mellékletekkel, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
1
12913.

Jegyesek könyve. Bp., 1937, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Részvénytársaság. Kiadói kartonált kötés, színes mellékletekkel, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12914.

Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Browning, Oscar: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben, kopottas, foltos fedőborítóval.
1
12915.

Browning, Oscar: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben, kopottas, foltos fedőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ujházy György Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946. Egyetemi Nyomda. 191+(1) p. Kiadói félvászon kötésben.
1
12916.

Ujházy György Európai magyarság. Documenta Hungarica.
Bp., 1946. Egyetemi Nyomda. 191+(1) p. Kiadói félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
12917.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
12918.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz