https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
12931.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
12932.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
1
12933.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.
1
12934.

A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
12935.

A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
12936.

Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
1
12937.

Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reiner Bertalan: Magyar kultur-képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Aranyozott gerincű félvászon kötés, aranyozott lapszélek, lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.
1
12938.

Reiner Bertalan: Magyar kultur-képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Aranyozott gerincű félvászon kötés, aranyozott lapszélek, lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Homeri Odyssea cum Batrachomyomachia hymnis ceterisque poematiis Homero vulgo tributis. 1-2. köt. egybekötve. Halle an der Saale, 1784. Érdekes tulajdonosi bejegyzésekkel és feljegyzésekkel, viseltes félbőr kötésben. / With interesting proprietorial entries and notes, in a bit worn out half leather binding.
1
12939.

Homeri Odyssea cum Batrachomyomachia hymnis ceterisque poematiis Homero vulgo tributis. 1-2. köt. egybekötve. Halle an der Saale, 1784. Érdekes tulajdonosi bejegyzésekkel és feljegyzésekkel, viseltes félbőr kötésben. /
With interesting proprietorial entries and notes, in a bit worn out half leather binding.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szövegben helyenként egy-két jegyzet) /  First edition. Half-leather bining, with frontispiece (engraving), good condition (with signatures and stamps of previous owners on flyleaf and title page, and a few notes in the text)
1
12940.

Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szövegben helyenként egy-két jegyzet) / First edition. Half-leather bining, with frontispiece (engraving), good condition (with signatures and stamps of previous owners on flyleaf and title page, and a few notes in the text)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csokonai Vitéz Mihály: Alkalmatosságra irt versek. Nagy-Váradon, 1805. Máramarosi Gottlieb Antal. VIII+318+(2)p. Első kiadás! Későbbi félbőr kötésben. (Egy lap részben pótolt)
1
12941.

Csokonai Vitéz Mihály: Alkalmatosságra irt versek. Nagy-Váradon, 1805. Máramarosi Gottlieb Antal. VIII+318+(2)p. Első kiadás! Későbbi félbőr kötésben. (Egy lap részben pótolt)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
EUR
,
437,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
1
12942.

Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz