Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
790036
12919
228
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936 980180
12920
228
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban. 926284
12921
228
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben. 910203
12922
228
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding 909634
12923
228
Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben 909539
12924
228
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált 1015594
12925
228
Halász Előd: Magyar-Német, Német-MAgyar Kéziszótár. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1020706
12926
228
Rapcsányi László(szerk.): Tolnai Világlapja 1901-1944. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 980295
12927
228
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest, 1927, Győző Andor. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 619959
12928
228
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik) 926635
12929
228
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban. 438964
12930
228
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft