Shakespeare Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás közel 600 illusztrációval. Történelmi színművek I. Bp., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belső címlapja kijár, illusztrált, kissé kopottas állapotban.