Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

Palágyi Lajos: Új költeményei. Bp., 1901, Singer és Wolfner. A szerző személyre szóló dedikációjával. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12979.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
12980.

In a worn out paper binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
800 Ft

C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
12981.

C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /
With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12982.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Magyar írómesterek). Aranyozott gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12983.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az új könyvek könyve. 173 író, művész, tudós vallomása olvasmányaikról. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1937, Gergely R. Szakadozott papírkötésben.
12984.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12985.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12986.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12987.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12988.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12989.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12990.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft