Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

13003.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Claire Kenneth [Kölcsey Kende Klára]: Május Manhattanben. New York, 1959, Bárdossy&Nonn. A hányatott sorsú Amerikába emigrált magyar írónő által dedikált példány. Vászonkötésben, jó állapotban.
13004.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13005.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
13006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sváb József: Képregényiskola. Akvarell. 1991, Reklám és Könyvkiadó Bt. Illuszrált kiadó paír kötésben. Szép állapotban.
13007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12 db Agatha Christie regény különféle kiadásokban, kötetenként változó állapotban
13008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

4 db könyv-Magvető. A magyar irodalom élő könyve. Összegyűjtötte Móricz Zsigmond. Facsimile kiadás. Bp., 1940, Kelet Népe; Gróf Bánffy Miklós: A fali írás harmadik szava: Darabokra szaggattatol. 1940, Erdélyi Szépmíves Céh; Az utolsó királysas. Erdélyi József költeményei 1924-1928. Pápa, 1928; Kossuth Lajos iratai V. kötet. Történelmi tanulmányok. Bp.,(1895), Athenaeum. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó, kopottas állapotban, külső előlap hiányzik.
13009.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13011.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

13012.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nordau, Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kultúréletünkben. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és fia. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13013.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13014.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft