Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 122

12991.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12992.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12993.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12994.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12995.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12996.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12997.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Kissé viseletes belső borítólap, ill., gerinc.
12998.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db szépirodalmi könyv-Tamási Áron: Szólít a Szülőföld. Bölcső és bagoly, Hazai tükör, Vadrózsa ága. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12999.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13000.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13001.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk.: Vahot Imre. 3. köt.  Pest, 1852, Vahot Imre. Tompa Mihály, Fáy András, Nagy Iván, Jósika Miklós, Arany János, Gyulai Pál, Petőfi Sándor és mások írásaival. Későbbi, fél műbőr kötésben, jó állapotban.
13002.

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk.: Vahot Imre. 3. köt.
Pest, 1852, Vahot Imre. Tompa Mihály, Fáy András, Nagy Iván, Jósika Miklós, Arany János, Gyulai Pál, Petőfi Sándor és mások írásaival. Későbbi, fél műbőr kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft