Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Budapest, 1983 Medicina Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
2 db szépirodalmi könyv-Tamási Áron: Szólít a Szülőföld. Bölcső és bagoly, Hazai tükör, Vadrózsa ága. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk.: Vahot Imre. 3. köt. Pest, 1852, Vahot Imre. Tompa Mihály, Fáy András, Nagy Iván, Jósika Miklós, Arany János, Gyulai Pál, Petőfi Sándor és mások írásaival. Későbbi, fél műbőr kötésben, jó állapotban.