Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

1934 Postás szaknaptár az 1934. évre. Szerk.: Kovács József. Bp., Főposta. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12987.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
12988.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Wells, Gabriel: A béke útja. Bp., 1929, Légrády testvérek. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12989.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi. Bp., 1937, Révai. Vászonkötésben, jó állapotban.
12990.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szomaházy István: Villányi professzor. Bp., 1926, Grill Károly Könyvkiadóvállalata (A toll mesterei). Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban.
12991.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
12992.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Poe, Edgar [Allan]: Groteszk és arabeszk. Elbeszélések és fantáziák. Ford.: Babits Mihály. Bp., [1928], Athenaeum (Híres könyvek XIX.). Első kiadás! Díszes papírkötésben, jó állapotban.
12993.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke, V. évfolyam. Bp., Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12994.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hadrovics László: Magyar és déli szláv szellemi kapcsolatok. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár 140.). Papírkötésben, jó állapotban.
12995.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. Bp., 1900, Franklin Társulat. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12996.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1893 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. 73. köt. Bp., Franklin. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12997.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
12998.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft