Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
944840
12987
220
1934 Postás szaknaptár az 1934. évre. Szerk.: Kovács József. Bp., Főposta. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 944966
12988
220
A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban. 945099
12989
220
Wells, Gabriel: A béke útja. Bp., 1929, Légrády testvérek. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 944538
12990
220
Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi. Bp., 1937, Révai. Vászonkötésben, jó állapotban. 945107
12991
220
Szomaházy István: Villányi professzor. Bp., 1926, Grill Károly Könyvkiadóvállalata (A toll mesterei). Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban. 885143
12992
220
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban. 944106
12993
220
Poe, Edgar [Allan]: Groteszk és arabeszk. Elbeszélések és fantáziák. Ford.: Babits Mihály. Bp., [1928], Athenaeum (Híres könyvek XIX.). Első kiadás! Díszes papírkötésben, jó állapotban. 944122
12994
220
1927 Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke, V. évfolyam. Bp., Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban. 943351
12995
220
Hadrovics László: Magyar és déli szláv szellemi kapcsolatok. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár 140.). Papírkötésben, jó állapotban. 943333
12996
220
900
Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. Bp., 1900, Franklin Társulat. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban. 943843
12997
220
1893 Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál. 73. köt. Bp., Franklin. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 718627
12998
220
1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft