Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 127

2 db könyv-Rejtő László-Lukács László-Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban; Dr. Szilvás Ruolf(szerk.): A Zalaegerszegi Megyei Kórház Története. Tudományos közlemények 3. 1973. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13011.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tíz kis néger. Régi gyerek mesekönyv. Félvászon kötés, lapok szakadtak, kijárnak, erősen viseltes állapotban.
13012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13013.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

13014.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagy László: Darázskirály. Válogatott műfordítások 1958-1968. Dedikált példány. Bp., 1968. Magvető.
13015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1900-1913 21 darabos könyvgyűjtemény: 17 regény Jókai Mórtól, Jósika Miklóstól és Mikszáth Kálmántól, háború előtti Révai-kiadás, sorozat részeiként. Vászonkötésben, jó állapotban.
13016.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13017.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft